Учбові плани

 

 Мікробіологія:

Календарно-тематичний план лекцій

Календарно-тематичний план практичних занять 

Календарный план самостійной роботи студента

Календарно-тематичні плани на 2 семестр 2012-2013

Фтизіатрія:

Календарно-тематичний план 2012

Дерматовенерологія:

Календарно-тематичний план лекцій 

Календарно-тематичний план практичних занять

Інфекційні хвороби:

Календарно-тематичний план лекцій – 5 курс

Календарно-тематичний план практичних занять – 5 курс

Календарно-тематичний план практичних занять – 5 курс 2 семестр

Календарно-тематичний план циклу – 6 курс

Календарно-тематичний план циклу – 6 курс 2 семестр

Епідеміологія:

Календарно-тематичний план лекцій – 5 курс

Календарно-тематичний план практичних занять – 5 курс

Співробітниками кафедри видано 56 найменувань навчально-методичних матеріалів для проведення практичних занять, самостійної роботи студентів. По всім дисциплінам підготовлені тести для контролю знань студентів.

В учбовому процесі передбачені такі активні форми навчання, як стислі реферативні доклади по найактуальнішим темам, новим класифікаціям, методах дослідження і рекомендаціях по лікуванню; розбори складних і рідкісних клінічних випадків з демонстрацією результатів лабораторних і інструментальних досліджень хворих, які базуються на доказовій медицині. На кафедрі упроваджено комп’ютерне тестування на підсумкових заняттях, модулях і підготовка до всеукраїнського ліцензійного іспиту КРОК-1 і КРОК-2.

На всіх дисциплінах кафедри передбачена самостійна робота студентів на клінічних базах і комп’ютерних класах факультету з використанням INTERNET і сайту МФ. Окрім питань, передбачених програмою, студентам пропонуються завдання самостійно пропрацювати нові наукові періодичні видання, рекомендації Всесвітньої Організації Охорони здоров’я, Європейських і Американських медичних суспільств з подальшим оформленням матеріалу у вигляді мультимедійної демонстрації.